• חפשו אותנו גם ב:
לווייתנים שרים בעמק
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

לווייתנים שרים בעמק

הוצאה: עם עובד

מרגלית בן שושן, אמנית לחימה גלוחת ראש, איבדה את המאהב שלה ואת הטעם לחייה. בימים היא מנהלת את מזנון הברֵכה של הקיבוץ,ובלילות משוחחת עם אהובה המת. עד שיום אחד מגיע אליה בנו אביעד, נער יפה ורגיש, חובב צלילות עומק ושירת לווייתנים, ומספר לה סיפור מדהים: משהו מוזר מאוד, אפל ומסתורי, מתרחש בחממת הפלפלים של הקיבוץ. זקני המשק, בעיקר אלו שנוטים למות, מרוכזים שם, מבודדים מהעולם, לשם... לשם מה, בעצם?
מרגלית ואביעד, גיבורים בעל כורחם, יוצאים לפענח את הסוד השמור. החקירה הבלתי אפשרית הזאת תפגיש אותם עם סודות נוספים ועם סיפורים קבורים של האנשים הקרובים להם ביותר.
לווייתנים שרים בעמק הוא רומן מעורר ולא שגרתי. מסע אל קו התפר שבין החיים למוות, שנע בקלילות בין גבולות המציאות ובין מה שאולי יכול לקרות בכל קהילה אנושית. השאלות שהוא מעלה הן כנראה הראויות ביותר להישאל בכל מקום שבו חיים בני אדם, בכל מקום שבו הם מתים.
רונה שפריר פרסמה עד כה שני ספרים: איש לומד לעוף - זכה לשבחי הביקורת ונהיה רב־מכר; וקסם פשוט, התבוננות מחודשת על הורות.
רונה שימשה בתפקידי עריכה בכירים בעיתונות הכתובה והמשודרת. היא משמשת קואורדינייטור מטעם המכון הבין־לאומי להתמקדות (פוקוסינג), לימדה עשרות רבות של תלמידים ברחבי הארץ, וכיום עובדת עם ארגונים בתחום החדשנות והפיתוח היזמי. חובבת לווייתנים, אנשים, סיפורי פנטזיה, טיולי אופנועים והפלגות.

רונה שפריר

רונה שפריר פרסמה עד כה שני ספרים: איש לומד לעוף - זכה לשבחי הביקורת ונהיה רב־מכר; וקסם פשוט, התבוננות מחודשת על הורות. רונה שימשה בתפקידי עריכה בכירים בעיתונות הכתובה והמשודרת. היא משמשת קואורדינייטור מטעם המכון הבין־לאומי להתמקדות (פוקוסינג), לימדה עשרות רבות של תלמידים ברחבי הארץ, וכיום עובדת עם ארגונים בתחום החדשנות והפיתוח היזמי. חובבת לווייתנים, אנשים, סיפורי פנטזיה, טיולי אופנועים והפלגות.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: סיפורת מקור
  • מספר קטלוגי: BXAO-1802002
  • מספר עמודים: 198
  • שפה: עברית
  • הוצאה: ספטמבר-2017