• חפשו אותנו גם ב:
דיגיטלי
26
40.00
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

שלושה דברים שצריך לדעת על אלזי

כשהעבר חוזר לרדוף אותך כמה דרכים עדיין פתוחות בפניך?
כשפלורנס קלייבורן רואה את רוני בטלר מחלון דירתה בבית הדיור המוגן צ'רי טרי היא בטוחה שדמיונה משטה בה, כי רוני מת שישים שנה קודם לכן. אבל הדייר החדש, שקורא לעצמו בשם אחר וכובש את לבם של אנשי הצוות, אמיתי להחריד ואיש פרט לאלזי, חברתה הטובה והוותיקה, וג'ק, השכן רב-התושייה, לא מתייחס ברצינות לפלורנס שטוענת שהוא מנסה לשבש את חייה ולהאיץ את העברתה למוסד סיעודי. בלית ברירה יוצאים השלושה למסע בלשי כדי לברר מיהו באמת הדייר המסתורי ומה קרה באותו לילה רחוק שבו רוני טבע. ובעודם מגיעים למחוזות רחוקים וכמעט-נשכחים, מגלה פלורנס כי הזיכרונות, האנשים והחיים עצמם עדיין מסוגלים להפתיע אותה.

שלושה דברים שצריך לדעת על אלזי הוא רומן מתח לופת ונוגע ללב על חברות ועל האופן שבו הזיכרונות שלנו מעצבים את דמותנו ואת חיינו. בספרה השני, שמיד עם צאתו לאור זינק כמו קודמו אל רשימות רבי המכר, מצליחה ג'ואנה קאנון לגעת בדיוק ובחמלה בעולמם של אנשים קטנים לכאורה וביכולתם להשאיר חותם על סביבתם בלי שבכלל ירגישו בכך.

ג'ואנה קאנון היא רופאה פסיכיאטרית המתגוררת בדרבישר עם משפחתה וכלבה. רומן הביכורים עטור הפרסים שלה הצרה עם עזים וכבשים שראה אור בעברית בתמיר//סנדיק נמכר בלמעלה מרבע מיליון עותקים באנגליה ותורגם לעשרים שפות.

"הנאה צרופה... רומן על האירועים שמעצבים אותנו, על הלקח שמלמדת אותנו הזקנה ועל הצורך לסלוח לעצמנו." The Independent

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

גיא שרמן 21-03-2018

החדש של חיים באר, הספר שטלטל את גרוסמן וכל מה שכדאי לקרוא בפסח

פלורנס קלייבורן רואה יום אחד את רוני בטלר מחלון דירתה במרכז הדיור המוגן שבו היא מתגוררת. הבעיה היא שהוא מת שישים שנה קודם לכן. איש לא לוקח ברצינות את טענותיה שהוא מנסה לשבש את חייה ולהאיץ את העברתה למוסד סיעודי - איש מלבד מלבד חברתה הטובה אלזי והשכן שלה ג'ק. כך יוצאים השלושה בעקבות תעלומה שמלמדת את פלורנס שהזיכרונות, האנשים והחיים עדיין מסוגלים להפתיע אותה. רומן המתח "שלושה דברים שצריך לדעת על אלזי" (תמיר-סנדיק) הוא ספרה השני של הסופרת הבריטית ג'ואנה קאנון. כמו ספר הביכורים שלה, שתורגם לעשרים שפות, גם הרומן הזה הפך במהרה לרב-מכר ובימים אלה הוא מעובד לסדרת טלוויזיה של ה-BBC.

ynet

פרטים אודות הספר